+90 (534) 033 2121  info@avartingroup.com
X

امروزه تركیه یكی از جذاب ترین مکان‌های توریستی در دنیا می‌باشد. تعداد پروازهایی كه از سراسر جهان به فرودگاه‌های تركیه، از قبیل فرودگاه‌های استانبول و آنتالیا صورت می گیرد، گویای شهرت این كشور برای تمام ملل می‌باشد. با بازگشایی فرودگاه جدید شهر استانبول این تعداد به چندین برابر رسیده و آینده‌ی گردشگری پر رونقی را رقم خواهد زد.
كشور تركیه به دلایل زیادی كه به اختصار در زیر ذکر شده است نیز، مقصد بسیاری از افراد از سراسر دنیا می‌باشد. یكی از این دلایل، اقتصاد رو به رشد تركیه در زمینه‌ی سرمایه گزاری است. به غیر از اینكه هزینه‌ی زندگی در تركیه بسیار كمتر از كشورهای اروپایی و شرق آسیاست، مالیات بر املاك و مستغلات نیز حداقل ٣ برابر كمتر از دیگر كشورهای اروپایی است، كه خود باعث رشد درآمد سالانه حاصل از املاك بین ٦ تا ١٠ درصد می‌باشد.
دلیل بعدی قوانین جدیدسهولت دریافت وام برای خرید ملك به افراد خارجی است. نرخ سود بازپرداخت وام ملك ماهیانه حدود ٧٪؜ بین ٥ تا ١٠ سال است. برای سرمایه گزاری در تركیه پروژه‌های متنوعی، مناسب با بودجه‌های مختلف وجود دارد كه در مقایسه با كشورهای حاشیه‌ی مدیترانه قابل رقابت چشمگیری است.
آخرین دلیل كه بسیار حائز اهمیت است، امكان ورود و اخذ ویزای تركیه برای اتباع تمام كشورهای دنیا می‌باشد. افراد با خرید ملك و اقدام برای اقامت براحتی اقامت یك و دوساله و در نهایت اقامت دائم تركیه را دریافت می‌كنند كه چشم انداز جالبی برای افراد جویای مهاجرت است.

این شهر با ویژگی‌های منحصر به فرد از سالها پیش منطقه‌ای جذاب از نظر توریستی برای تعداد بی شماری از گردشگران اروپایی بوده است و بالغ بر ٣٤٠٠٠ اروپایی بخصوص از كشورهای آلانیا تمام جاذبه‌های منطقه ساحلی توریستی را دارا می‌باشد و نه تنها از نظر قیمت بسیار مناسب، بلكه به سهولت نیز قابل دسترسی است و تمام مدت سال رفت و آمد توریست‌ها در آلانیا جریان دارد.
چشم انداز شگفت انگیز طبیعی و سواحل "پرچم آبی"، مراكز خرید و رستوران‌های درجه یك، آب و هوای مدیترانه‌ای فوق العاده و مهمان نوازی ساكنین محلی باعث جذب بسیاری از توریست‌های دنیا شده است.
سواحل چشم نواز و تمیز كه با رشته كوه‌های توروس احاطه شده به عنوان سواحل پرچم آبی انتخاب شده اند كه علاوه بر تمیز بودن آب، موجودات آبزی ندرتاً یافت می شوند، و در نتیجه برای شنا منطقه‌ای فوق العاده جذاب را فراهم می كند.
فعالیت‌های ورزشی، آلانیا را به یكی از مکان‌های برگزاری تورهای ورزشی منطقه تبدیل كرده كه هر ساله پذیرای بسیاری از تورهای دوچرخه سواری و راه پیمایی‌های طولانی می‌باشد. مسابقات والیبال و فوتبال ساحلی هم در سواحل زیبای آلانیا در كنار برخی دیگر از ورزش‌ها از قبیل تنیس، فوتبال، بسكتبال، ماهیگیری، قایقرانی روی آبهای خروشان و پاراسیلینگ انجام می‌شود. همچنین امكانات ورزش‌های مهیجی مانند جت اسكی و اسكی روی آب به‌صورت حرفه‌ای و آماتور وجود دارد.
از دیگر جاذبه‌های آلانیا تورهای متنوع كشتی است. این تورها به‌صورت خصوصی و عمومی همراه با مهمانی روی آب همه روزه از اسكله‌ی اصلی قابل دسترس است. این تورها در بخش‌های خاصی از مسیر توقف می‌كنند و گردشگران می‌توانند از شنا در دریا و همچنین در كشتی از منوی غذاهای دریایی لذت ببرند و خاطره‌ی سفر را دو چندان ماندگار كنند.