985 0909 (555) 90+ org@avartingroup.com 

عروسی و رويداد های مجلل گروه آوارتين در آلانيا تركيه

برای خلق يك تجربه به درازای طول زندگی، شما نياز به يك لحظه داريد. با ما این فرصت را خواهید داشت که یکی از لذت بخش ترین تجربه زندگی خود را به خوبی ثبت کنید. با صبر، خلاقيت و درك اين مطلب كه مراسم و رويداد شما قسمتی از داستان زندگی شما تا ابد خواهد بود .

در آوارتين بهترین ها با عشق ساخته می شود

اشتياق ما در طراحی عروسی و رويداد های مجلل در آلانيا است. گروه آوارتين از ديدن لبخندها، اشك ها و خنده ها بر روی لبان شما ست كه پابرجاست. ما خوشحال و مفتخريم كه برای شما بهترين تجربه ها را در گروه آوارتين ارائه ميكنيم. در های باشكوه ترين و زيبا ترين مكان برگزاری مراسم در منطقه زيبای آلانيا به روی شما گشوده خواهد شد.

هر رويداد براي گروه آوارتين فضا و ويژگي هاي خاص و منحصر به فردی دارد. عروس نيز بنا به فضای طراحی و خواسته خود، تك و منحصر به فردخواهد بود. قصد از اين ويژگي القاء اين احساس به مدعوين است كه عروس زيباترين، خاصترين و شيك ترين فردحاضر باشد. خواسته ما درخشش شما و حس اعتمادی است كه ميتوانيد بدون نگراني همه چيز را به ما بسپاريد.

شما آلانيا را برای جشن عروسی خود انتخاب كرده ايد و ما بهترين ها را برای احساس لذت و خوشحالی شما انجام خواهيم داد.

گوش فرا دادن ،بررسی، خلق و طراحی

گوش فرا دادن، تفسير و خلاقيت : اين ايده و شعاری است كه تيم ما و طراح های شب عروسی ما را به حركت وا ميدارد. ما هر كاری را برای بهتر فهميدن و درك درست از خواسته و احساس شما انجام ميدهيم تا هدف و خواسته شما را تحقق بخشيم و شما را غرق شادی ببينيم .

با همراهی تيم قابل اعتماد ما كه شامل استايليست مو، آرايشگر حرفه اي، عكاسان طراحان گل، رويای شما در مراسم عروسيتان را به واقعيت بدل مي كنيم. با كمك و همراهی آشپز معروف بنا به نظر شما به سبك مورد تاييد شما و كيترينگ و خدمات مجالس و ... عروسی شما را در آلانيا به يك روز خاص و بی بديل تبديل خواهيم كرد .

گروه آوارتين معمار و طراح رويای شما ، طراح و خالق لحظه های به ياد ماندی و خاص، روايت كننده ی داستان احساسی شما خواهد بود ... با ما این امکان را داشته باشید که مراسم شما جاودانه شود و مهمانان شما به شگفتی درآیند.

مراسم عروسی شما در آلانيا يك صفحه خالی است كه ما ابتدا طرح ميزنيم و نقاشی و تصوير سازی ميكينيم با افزودن شعري از روياها و احساسات شما ...

يه شعر كامل ساخته شده از نور و رنگ و صحنه و اتمسفری رويايی متشكل از لحظاتی منحصر به فرد، كه حاصل ريتم قلبی از جريان بی پايانی از زمان است .

گالری تصاویر

پيوندی رويایی در آلانيا

سواحل آلانيا يكی از معدود سواحل جذابيست كه با آب های گرم و تميز دريای مديترانه شما می توانيد در كل كشور تركيه از آن لذت ببريد كه با رشته كوه های توروس محاط شده كه منطقه بسيار دراماتيكی را بوجود مي آورد. برخی از اين سواحل به عنوان ساحل پرچم آبی انتخاب شده اند كه علاوه بر تميز بودن آب، موجودات دريای خيلی كمی را دارا ميباشند كه برای شنا كردن منطقه ی جذابی را فراهم ميكند. آلانيا از سال ها قبل منطقه ای جذاب از نظر توريستی براي عده ی بیشماری از مسافرين اروپایی براي گذران تعطيلات و لذت بردن از منطقه زيبا و سرزنده شرقی درياي مديترانه می باشد . جای شگفتی نيست كه شما ببينيد ٣٤٠٠٠ اروپايي صاحب ملك شخصي ويلا و آپارتمان به عنوان خانه ی دوم هستند. آلانيا هم اكنون در واقع منطقه ای ساحلي متشكل از مليت ها و فرهنگ های گوناگونی (كشورهای اسكانديناوی، روسيه، آلمان، بلژيك، لهستان) است كه حتي برخي از ماجراجوهای استراليايی را نيز در خود جاي داده است. آلانيا تمام جذابيت هایبه نظر منطقه ساحلی توريستی را دارا می باشد كه تمام مدت سال قابل رفت و آمد و دسترسی است .

می توانید آلانیا را به عنوان مقصد عروسی و مهمترین رویدادهایتان انتخاب كنيد به اين معنا كه يك تجربه ی كامل، منحصر به فرد و استثنايی را زندگی كنيد، به همراه جلوه زيبايی، شور زندگی و احساس كه آلانيا را زبانزد و مورد پسند توريست ها و ساكنين اروپايی و آسيایی كرده است.

برنامه گذاران و طراحان عروسی گروه آوارتين اقامتی فراموش نشدنی را در سواحل مديترانه به همراه كشف شكوه اين منطقه فراهم ميكنند. بهترين هايی از زيبايی، شيك بودن، اصالت و ظرافت را شما در اين منطقه از تركيه در آلانيا خواهيد ديد كه حس سرشاری از اصالت و سادگی و زيبايی ذاتی را بيان می كند .

اگر قصد برنامه ريزی مراسم ازدواج در تركيه را داريد از گروه آوارتين بخواهيد

در كنار تيم حرفه ای و با تجربه آوارتين، آقای سهيل لشكری شما را در انتخاب بینظيرترين مراسم، محل برگزاری عروسی، آشپزها و گروه صحنه و موزيك ياری و همراهی خواهد كرد.

گروه آوارتين برنامه و شب عروسی را می تواند در مناطق مختلف دور و نزديك كشور تركيه و برخي كشور های ديگر نيز برنامه ريزی و طراحي كند. گروه آوارتين از لحظه ورود مهمان ها و دوستان شما همراه و پذيرای ايشان خواهد بود تا لحظه ی آخر و بازگشت به محل زندگيشان با بهره گيری از خدمات و سرويس های خاص و فرد به فرد و سفارشی.

عروسی خود را در آلانیا برگزار کنید
دات نت نیوک فارسی